Firmamız Hakkında

 

Bereket Dantel ve Tekstil Ürünleri 1998 yılında dantel  ve perdelik kumaş imalatı üzerine faaliyetine başlamıştır.

 

2004 yılına kadar üretimini aynı alanda giderek arttırarak sürdüren firma bu tarihten sonra, ikinci nesil temsilcilerinin katılımı ile engin tecrübe ve bilgi birikimine, kaliteli hizmet anlayışı ve dinamizmi eklemiştir.

 

Sektöründe büyük başarılar hedefleyen firmamız, genç kadrosu sayesinde karşılıklı güvene dayalı, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli ve kalıcı ilişkiler kurmakta; müşteri taleplerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermeyi öncelik olarak kabul etmektedir.

 

Gerek tedarikçilerinde ve gerek müşterilerinde seçici olmaya özen gösteren Bereket Tekstil, çalıştığı firmalarla işbirliği yapıp, sağlam adımlarla her geçen gün kendini geliştirmekte ve büyümesine devam etmektedir.

 

Firmamız günümüz koşullarında, kalıcı olmanın gerekliliklerini; müşteri taleplerini doğru ve seri biçimde gerçekleştirmek, sürekli araştırma ve geliştirmeye önem vermek olarak benimsemiştir. Bu ilkeler ışığında; çalışan kadrosunu genç, eğitimli ve vizyon sahibi kişilerden oluşturmuştur.

 

Desenden dokumaya, dokumadan kalite ve sevkıyata müşterileri ile yakın işbirliği yapıp, titizlikle çalışmaktayız.

 

Günümüzde üretiminin %90’ını Avrupa, Ortadoğu Orta Asya Türk Devletleri ve Rusya’ya ihraç eden Bereket Dantel ve Tekstil Ürünleri her sene kendisine yeni hedefler koymaktadır.

 

Bu hedefler doğrultusunda, firmamız karşılıklı güvene dayalı her türlü işbirliği ve dostluğu yurtiçinde veya yurtdışında kurmaya ve geliştirmeye hazırdır.